Výbavička a bydlení

Bezpečné bydlení

Když jsem si zařizovala své vlastní bydlení, bylo mi 20 let, mé představy byly jasné – krásné a moderní vybavení, které bude praktické hlavně pro mě. Vůbec jsem neřešila, že jednou asi přijdou děti a měla bych myslet také na jejich bezpečnost. Myslím, že nejsem jediná a podobně uvažují skoro všichni mladí a bezdětní. Naštěstí v dnešní době existuje mnoho vychytávek do domácnosti, které nám pomohou bezpečí našich dětí zvýšit.

Petra

Zdravé, praktické i hravé LED osvětlení dětského pokoje

Království našich potomků chceme jistě zařídit co nejútulněji pohledným nábytkem, textiliemi s dětskými motivy, nejoblíbenějšími hračkami. Odrůstající teens už se budou chtít na vybavení svého pokoje podílet sami podle svého vkusu. Na co ale nesmíme zapomenout nikdy, je dostatek správného osvětlení na všechny činnosti, které dítě bude ve svém pokoji vykonávat, a podle změny potřeb ho časem doplňovat a obměňovat.

Míša

Patří televize do dětského pokoje?

Televize v dětském pokoji či ložnici - věčné téma. Ano či ne? Jsou mezi námi rodiče s jasným a striktním názorem, televize do pokojíčku nepatří, a kdyby jen do pokojíčku, děti by se na ni neměly dívat vůbec! Myslím, že podobné odhodlání má na začátku rodičovství mnoho z nás, ale postupem času se mění, a to hlavně v situacích, kdy potřebujeme rychle uklidit a uvařit nebo dítě udržet v posteli, když je nemocné.

Petra

  • 1
  • 2